17 липня Одеському району виповнились 3 роки.

17 липня Одеському району виповнились 3 роки. Одеський район було утворено постановою Верховної Ради України від 17 липня 2020 року №807-ІХ. До складу Одеського району увійшли колишні: Біляївський, Лиманський та Овідіопольський райони, які сформовані у 22 територіальні громади – 5 міських, 6 селищних і 11 – сільських з адміністративним центром в м.Одеса.
На посаду голови Одеської районної державної адміністрації 26 лютого 2021 року відповідним Розпорядженням Президента України, призначено Юрія Крука, а головою Одеської районної ради 15 грудня 2020 року, на першій сесії Одеської районної ради першого скликання, обрано Віталія Барвіненка. Одеська районна державна адміністрація розпочала свою роботу з 3 березня 2021 року, а Одеська районна рада, до якої було обрано 64 депутати, від 6 політичних партій, працює з листопада 2020 року.
Одеський район – один з найбільших за кількістю мешканців район в країні. Тут сконцентровані усі види військової компоненти нашої Держави і розташована база ВМС України. Сукупний обсяг бюджетних надходжень в громадах району складає 60% від загальних надходжень по області.
В рамках святкових урочистостей з 3-річчям представників Одеського району привітали керівництво Одеської області та військового командування.
«Шана і вдячність нашим військовим, які зробили все, щоб нога окупанта не ступила на Одеську землю. Хочу подякувати всім, хто забезпечує сталу роботу району в умовах військового стану. Мирного неба, розвитку та процвітання нашому прекрасному Одеському району! Добра і благополуччя кожному мешканцю! Бажаю нам перемог на всіх життєвих фронтах і головної для всіх нас Перемоги!», – сказав Начальник Одеської районної військової адміністрації Юрій Крук.