18 серпня 2022 року відбулася робоча зустріч з підприємцями громади

У роботі наради взяли участь директор Лиманської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Валентин Ковбаско, головний державний інспектор ГУ ДПС в Одеській області Ольга Фомюк, представник ГУ Держпраці в Одеській області Тетяна Довгань.
Своєчасна сплата податків, виплата заробітної плати менше мінімальної заробітної плати, погашення заборгованості з податків підприємствами та приватними підприємцями області, підтримка бізнесу з боку держави, отримання грантів на розвиток бізнесу – стали темою спільної наради.
  Під час проведення наради з бізнесом учасники зробили висновок, що проведення подібних заходів підвищує рівень обізнаності платників податків в законодавстві, з одного боку, та обговорення проблем, які виникають у підприємств при здійсненні господарської діяльності, упередження порушень, з другого боку, що призводить до порозуміння з бізнесом та зміцнення партнерських стосунків.
  Громада дякує нашим підприємцям, виробникам товарів та надавачам послуг, які продовжують свою роботу і сплачують податки !