АТ «ДТЕК Одеські Електромережі» повідомляє про відключення електроенергії

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ «ДТЕК Одеські Електромережі» буде проводити профілактичні роботи у межах Фонтанська сільська територіальна громада.

У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:

Планова дата та час відключення Планова дата та час включення Назва населеного пункту Назва вулиць
30.06.2023 08:00 30.06.2023 17:00 Вапнярка 2-га Лугова вул., 3-я Лугова вул., Висоцького вул., Садова вул.
30.06.2023 08:00 30.06.2023 17:00 Крижанівка 2-й вул. Центральної пров., 3-й вул. Центральної пров., 4-й вул. Центральної пров., Атаманюка вул., Бескоровайна вул., БУДИНОК ЗАЛІЗНОДОРОЖНИКІВ, Ветеранів вул., Виноградний пров., Вишнева вул., Гагаріна вул., Гонтаренка вул., Квітковий бульв., Кипарісова вул., Курортна вул., Лазурна вул., Лісний пров., Марії Ярашевської вул., Миколаївська дорога вул., Миру вул., Молодіжний пров., Морська вул., Набережна вул., ОБСЕРВАТОРІЯ, Осіпова вул., Піонерський пров., Польова вул., Приморська вул., Проценка вул., Рибача вул., Сонячна вул., Центральна вул., Шкільний пров., Ювілейна вул.
30.06.2023 08:00 30.06.2023 17:00 Фонтанка 1-й Західний пров., 2-й Західний пров., 30 років Перемоги вул., 3-й Західний пров., 8-го Березня вул., Абрикосова вул., Айвазовського вул., Б/О ХВІЛЯ, БІРЮЗОВА (СТ “Приморський хутір”), Богдана Хмельницького вул., Богдана Хмельницького пров., Ватутіна вул., Весела вул., Виноградна вул., Висоцького просп., Вишнева вул., Віденська вул., Вінницька вул., Восточна вул., Врожайна вул., Вчительська вул., Вчительський пров., Гагаріна вул., Гайдамацька вул., Гоголя вул., Гоголя пров., Грушевського вул., Дачна 1 вул., Дачна 2 вул., Дачна 3 вул., ДАЧНА 5, ДАЧНА 6, ДАЧНА 8, Дачна вул., Дачний пров., Демянчука Сергія вул., Дніпровська вул., Дніпровський пров., ЖЕМЧУЖНА, ЖЕМЧУЖНА І, Закарпатська вул., Запорізька вул., Заставська вул., Західна вул., Зелена вул., Івана Франка вул., Івана Франка пров., Ізмаїльська вул., Капітана Марінеско вул., Капітана Марінеско пров., Каштанова вул., Квітковий пров., Київська вул., Кільцева вул., Кільцевий пров., Кленова вул., Кооперативна вул., Котляревського вул., Котляревського пров., Кошового Олега вул., Кримська вул., Курортна вул., Курортний пров., ЛАЗУРНА (СТ “Приморьскій хутір”), Лермонтова вул., Лесі Українки вул., Лиманна вул., Лісна вул., Лугова вул., Львівська вул., Маяковського вул., Маяковського пров., Медова вул., Миколаївська вул., Миру вул., МОЛОДІЖНА б/о Волна, Молодіжна вул., Морська вул., Набережна вул., Набережний пров., Незалежності вул., Нова вул., Новоселів вул., Одеська вул., Осіння вул., Паркова вул., Парковий пров., Патріотична вул., Педагогічна вул., Перемоги вул., Петропавлівська вул., Північна вул., Піонерська вул., Полтавська вул., Полтавський пров., Польова вул., Потьомкіна вул., Потьомкіна пров., Преображенська вул., Прикордонна вул., Приморська (СТ”Приморьский хутір”), Приморська вул., ПРОЇЗДНА, ПРОЇЗДНА 2, ПРОЇЗДНА 3, Пушкіна вул., Пушкіна пров., Радісна вул., Радужна вул., Рибацька вул., Садова вул., Світла вул., Семенова вул., Серпнева вул., Січнева вул., Соборна вул., Сонячна вул., Соснова вул., Спортивна вул., Степова вул., Степовий пров., Тениста вул., Терешкової вул., Тираспольська вул., Тиха вул., Уютний пров., Філатова вул., Хвиля, Центральна вул., Чорноморська вул., Чумацька вул., Шевченка вул., Шкільна вул., ЮЖНА, Ягідна вул.
30.06.2023 08:00 30.06.2023 17:00 Фонтанка 1 Пионерлагерь Горіхова вул.

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефонами кол-центру:
для стаціонарних телефонів:
для мобільних телефонів: