Брифінг Начальника Одеської районної військової адміністрації Юрія Крука (6 червня, о 12.00).

Шановні представники засобів масової інформації! Запрошуємо вас завтра, 6 червня, о 12.00, на брифінг Начальника Одеської районної військової адміністрації Юрія Крука.
‼️Ключові теми :
✅️ Про деякі заходи з підготовки до часткового доступу на ділянки узбережжя Чорного моря у межах міста Чорноморськ в умовах правового режиму воєнного стану.
✅️ Продовження роботи комісії, після 5 червня, з перевірки виконання умов Спільного Наказу Одеської РВА та ОУВ Дунай про деякі заходи з підготовки до часткового доступу на ділянки узбережжя Чорного моря у межах міста Одеси в умовах правового режиму воєнного стану.
🏢 Медіацентр Україна — Одеса (стадіон «Чорноморець», центральний вхід, вул. Маразліївська, 1/20).
👉 Пряма трансляція о 12.00, 6 червня, на офіційній сторінці Одеської РВА у фейсбуці.