Будівництво нового дитячого садка в Крижанівці йде повним ходом

Будівництво нового дитячого садка у Крижанівці

БУДІВНИЦТВО НОВОГО ДИТЯЧОГО САДКА У КРИЖАНІВЦІ ЙДЕ ПОВНИМ ХОДОМНовий дитсадок – частина масштабного державного проєкту «Велике будівництво», в рамках якого по всій країні планують побудувати десятки соціальних об’єктів. До фінансування будівництва дитсадка у Крижанівці долучили бюджети всіх рівнів – від сільського до державного. Крім того, за словами голови сільради Наталії Крупиці, Крижанівка бере на себе ще й фінансування будівництва всіх комунікацій, необхідних для роботи дитячого садка, таких як водопостачання, електрика, газ та каналізація.

Опубліковано Лиманськi Факти Понеділок, 16 березня 2020 р.

Інформація взята: Інформаційна газета Лиманського району “Лиманські факти”.