Чергове засідання комісії Фонтанської ОТГ з питань перейменування вулиць

Сьогодні відбулося чергове засідання комісії Фонтанської ОТГ на якой були розглянуті результати обговорення питання перейменування вулиці Терешкової в відповідних селах.

Нагадаємо, відповідно до листа Українського інституту національної пам’яті три вулиці Валентини Терешкової, розташовані у селах Фонтанка, Крижанівка та Нова Дофінівка підлягають перейменуванню. Для підготовки пропозицій Виконавчому комітету Фонтанської сільської ради, комісія з питань найменування вулиць та інших пам’ятних знаків провела опитування серед місцевих мешканців. В подальшому вказане питання підлягає розгляду на засіданні виконкому.

Також на засіданні були розглянуті питання щодо включення до переліку вулиць села Фонтанка вулиці Сахарова, Висоцького та Бочарова, які є фактично продовженням у селі Крижанівка.