Чисті пляжі, дитячі майданчики, Алеї випускників: у Фонтанській ОТГ відзначили День довкілля

«День довкілля» в Фонтанській ОТГ розтягнувся на кілька тижнів і збігся з масштабним Екопроектом. В рамках акції «Дерево випускника» у дитячих садочках та закладах середньої освіти по всій громаді випускники-малюки та одиннадцятикласники висаджували «Алеї життя» біля своїх закладів.

«За тиждень діти посадили більше 200 дерев. Впевнена, ми зробимо доброю традицією подібні Екопроекти, які будуть об’єднувати нас, залишать пам’ять про добрі справи наших дітей і змінять нашу громаду. Хочу висловити слова подяки співробітникам Управління освіти, фахівцям шкіл і дошкільних установ, батькам і дітям, а також працівникам Фонтанської сільської ради за успішну акцію “Дерево випускника”. Далі буде. До зустрічі в 2022 році», – подякувала учасникам проекту Наталія Крупиця, голова Фонтанської ОТГ.

Дорослі не відставали від дітей: кілька останніх теплих вихідних жителі всіх семи сіл громади цілими сім’ями провели на повітрі. Прибирали території, очищали пляжі, лісосмуги, висаджували клумби і дерева.
День довкілля – це чудова нагода вкотре наголосити на важливості відповідального ставлення до навколишнього середовища, що дозволяє нам ще раз замислитися над власним внеском в її збереження. Дбати про природу повинен кожен на індівідуальному рівні.