День відкритих дверей пройшов успішно

Сьогодні відбувся “День відкритих дверей” в рамках якого нас відвідали жителі с. Олександрівка  і с. Фонтанка.

Зустріли гостей Голова сільської ради Крупиця Наталія Григорівна, депутати і співробітники Крижанівської сільської ради.
Жителям сусідніх сіл провели екскурсію по будівлі сільради, розповіли про послуги нашого ЦНАП, які можна отримати прямо на місці. Крім того, всі прогулялися на берег, а по дорозі оглянули околиці.

Гості задали питання, що їх цікавлять  і отримали на них вичерпні відповіді. Зустріч пройшла мирно, душевно, по свійськи, наповнена живим спілкуванням і дружелюбністю.

За результатом жителі сіл Олександрівка і Фонтанка подякували за гостинність і повідомили, що мають бажання завершити процедуру об’єднання в форматі Олександрівка-Фонтанка-Крижанівка.