День вшанування пам’яті захисників, які загинули за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Відповідно до Указу Президента України 29 серпня визнано Днем пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
З метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань Крижанівська сільська рада закликає сьогодні згадати у Ваших молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення нашої держави на власній землі.
У жалобі схилимо голови.

Крижанівська сільська рада разом з військовою частиною А3880 долучились до вшанування пам’яті загиблих воїнів в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.