Депутати сільради звернулись до Служби автодоріг щодо корегування розмітки траси Одеса-Южне

Завершився збір підписів жителів Крижанівки і Лісків під депутатськими зверненнями до керівництва Служби автомобільних доріг в Одеській області. Люди просять змінити існуючу розмітку для виїзду автотранспорту з основних вулиць Крижанівки, Лісків і мехколони, а також врахувати поворот в сторону кладовища, забезпечивши таким чином безпеку для учасників дорожнього руху. Всього зібрано близько 400 підписів.

Нагадаємо, що Крижанівська сільська рада неодноразово піднімала цю проблему перед автодором, проте всі звернення були проігноровані. Тепер, з ініціативи сільради, до вирішення питання підключили громадськість. Можливо, голос людей буде почутий і врахований.