Депутати зареєстрували звернення до обласної служби автодоріг

Сьогодні депутати Крижанівської сільської ради Гаяне Дерік та Світлана Орловська передали свої звернення до Служби автомобільних доріг в Одеській області. Від імені жителів Крижанівки і Лісків, вони звернулися до дорожників з проханням нарешті вирішити проблему з розміткою траси Одеса-Южне на території Крижанівської сільської ради, яка в теперішньому своєму вигляді створює незручності і провокує аварійні ситуації. Нагадаємо, що під зверненням підписалися близько чотирьох сотень крижанівців.

«Я хочу подякувати всім жителям, які поставили свої підписи під зверненням. Тільки об’єднавши зусилля, ми зможемо пробити цю стіну», – написала на своїй сторінці в Facebook сільський голова Наталія Крупиця.