Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Лиманське управління головного управління держпродспоживслужби в Одеській області повідомляє.

Відповідно до Законів України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, та благополуччя тварин», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», керуючись Положенням про Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області, затвердженого наказом Держпродспоживслужби від 24.02.2020 № 159 та з метою недопущення до обігу непридатних і небезпечних харчових продуктів повідомляємо операторів ринку, які здійснюють господарську діяльність у сфері обігу харчових продуктів щодо недопущення до обігу продукції:

-«Щодо повідомлення RASFF № 2022.2719- fup 8» інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 27 липня 2022 року № 2022.2719-fup 8 стосовно виявлення бамбуку (несанкціонованого) у 3 товарах пластикового посуду, що експортувався з Іспанії (постачальник: MKTO CATAL IMPORTACIONES, SL, Ctra. Huercal Overa, s/n Pulpi (Almeria), 04640, Spain) до України (замовник: Eurosouvenir).