Дитячий садок “Карамелька” введено в експлуатацію

Сьогодні Фонтанською сільською радою та відділом освіти Лиманської РДА був підписаний Акт прийому-передачі об’єкта від підрядника.

“Спасибі депутатському корпусу Крижанівської сільради за їхню довіру і підтримку, ми разом пройшли довгий і непростий шлях. Дякую голові адміністрації Лиманського району Василеві Приймаку та відділу освіти Лиманського району на чолі з Марією Косуліною за допомогу і участь. Дякую депутату обласної ради Дмитру Ковбасюку та народному депутату Ігорю Васильковському за сприяння в отриманні дозвільних документів. Завдячую усім, хто наближував довгоочікуваний день відкриття! В Крижанівці нарешті є садочок, і не просто садочок, а кращий в області! Це наша з вами мрія і перемога! Вітаю!”, – написала на своїй сторінці у Facebook очільниця громади Наталія Крупиця.

На позачергову сесію сільської ради виноситься питання, прийняття якого необхідне для забезпечення роботи “Карамельки”. Наступний етап – державна реєстрація об’єкта. І зовсім скоро в новенькому садочку залунає дитячий сміх.