До уваги громадськості! Оголошено конкурс на кращу назву дитячого садка

В Крижанівці оголошено конкурс на найкращу назву дитячого садка, що будується. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила сільський голова Наталія Крупиця.

«Друзі, зовсім скоро настане момент, якого ми так чекаємо — ми переріжемо червону стрічку і дитячий садок відкриє двері для своїх перших вихованців. Зараз же ми оголошуємо конкурс на кращу назву нашого садочку! 13 серпня три кращих назви будуть опубліковані на моїй сторінці і методом голосування, ми з вами оберемо найкращу! Хочеться знайти ту неповторну оригінальну назву, яка буде гідною нашого сучасного довгоочікуваного садочка», — написала очільниця Крижанівської громади.

Взяти участь у конкурсі і запропонувати свою назву можна за посиланням: Конкурс на найкращу назву дитячого садка у с. Крижанівка