До уваги громадян похилого віку, осіб з інвалідністю!

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID -19 просимо дотримуватися санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню короновірусною інфекцією та ії проявів,а саме:

1. Не торкайтеся до потенційно контамінованих вірусом поверхонь.
  2. Ретельно і часто мийте руки з милом чи обробляйте їх антисептиком.
  3. Уникайте скупчення людей.
  4. Якщо ви захворіли, залишайтеся вдома і зверніться до лікаря.
  5. Використовуйте захисну маску: обов’язково — якщо захворіли і маєте респіраторні симптоми (кашель, нежить); якщо перебуваєте у місцях великого скупчення людей — з метою додаткового захисту. Використовуйте маску правильно: вона має покривати ніс і рот; вона має щільно прилягати, без відступів по краях; заміняйте маску, щойно вона стала вологою; не чіпайте зовнішню частину маски руками, а якщо доторкнулися, помийте руки з милом чи обробіть спиртовмісним антисептиком; заміняйте маску щочотири години;  не використовуйте маску повторно.

Бережіть себе!!!

Відділ соціального захисту населення Фонтанської сільської ради