До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи! Інформація щодо безоплатного отримання необхідних медикаментів

За бюджетною програмою «Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» одержувачем бюджетних коштів визначено КП «ОДЕСАОБЛФАРМ», яке здійснює оплату за пільгове медичне обслуговування осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи згідно з укладеними договорами з аптечними закладами в межах передбачених видатків на поточний рік та помісячного розподілу бюджетних асигнувань.

Порядок надання пільги (безоплатне придбання лікарських засобів) визначений постановою Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 № 1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпустку лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань» (зі змінами від 28 липня 2021 № 854).

Зокрема:

• рецепти виписуються лікарями лікувально-профілактичних закладів у разі амбулаторного лікування осіб за місцем проживання;
  • відпуск лікарських засобів безоплатно здійснюється аптеками згідно з рецептами лікарів.

Аптечні заклади на території Фонтанської громади, з якими КП «ОДЕСАОБЛФАРМ» укладає договори на безоплатний відпуск ліків за рецептами лікарів:

ТОВ «Експрес–Мед», с.Нова Дофінівка, вул. Центральна, 6

ФОП «Гульвас Галина Василівна», с.Вапнярка, вул. Степова,1