До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи! Інформація щодо отримання безоплатних ліків

Відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» постраждалим особам внаслідок Чорнобильської катастрофи надаються гарантовані державою компенсації та пільги.

За бюджетною програмою «Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» одержувачем бюджетних коштів визначено КП «ОДЕСАОБЛФАРМ», яке здійснює оплату за пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи згідно з укладеними договорами з аптечними закладами в межах передбачених видатків на поточний рік та помісячного розподілу бюджетних асигнувань.

Порядок надання пільги (безоплатне придбання лікарських засобів) визначений постановою Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 № 1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпустку лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань» (зі змінами від 31.10.2018 № 908).

Питання призначення лікарських засобів, виписки рецептів відноситься до компетенції лікарів.

Для отримання безоплатних лікарських засобів громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи можуть звертатись з рецептом лікаря до аптек за місцем проживання з діючим посвідченням відповідної категорії, яке дає право на пільгу, та паспортом.

Мережа аптечних закладів на території Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області та у Суворовському районі м.Одеса з якими КП «ОДЕСАОБЛФАРМ» укладає договори на безоплатний відпуск ліків за рецептами лікарів:

1. ТОВ «Експрес–Мед» с.Нова Дофінівка, вул. Центральна, 6
  2. ФОП «Гульвас Галина Василівна», с.Вапнярка, вул.Степова,1