ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, ОРГАНІЗАЦІЙ ТА УСТАНОВ. Інформує Центр зайнятості

Нагадуємо, що 08.01.2019 року набув чинності Мінсоцполітики від 23.11.2019 року №763, яким внесено зміни до Порядку надання роботодавцям державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштування, затвердженого наказом Мінсоцполітики №271, відповідно якого  до 01 лютого 2021 року юридичним особам необхідно звітувати до центрів зайнятості про виконання квоти з працевлаштування осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштування.

Враховуючи вищезазначене Лиманська районна філія просить не пізніше 31.01.2021 подати інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 2020 рік.

Крім того доносимо до Вашого відома інформацію Одеського обласного Фонду соціального захисту інвалідів, про те, що відповідно до наказу Мінсоцполітики від 27.08.2020 року № 591 затверджено нову форму звітності про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю № 10-ПОІ (річна) «Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідність» та Інструкції щодо її заповнення зареєстрованого в  Мін’юсті 13 жовтня 2020 року за №1007/35290, та повідомляємо, що наказ Мінпраці від 10.02.2007р. № 42, яким було затверджено форму №10-ПІ (річна) втратив чинність.

Звітувати в перше за новою формую  № 10-ПОІ (річна) потрібно буде за звітний 2020 рік починаючи з 2021 року. Як і раніше, звіт № 10-ПОІ (річна) подаватимуть підприємства, установи, організації, у тому числі підприємства громадських організацій осіб з інвалідністю, фізичні особи, які використовують найману працю, відділенню Фонду соціального захисту  інвалідів за місцем їх реєстрації. Термін подання звіту не пізніше ніж  1 березня року, наступного за звітним.

Бланки форми №10-ПОІ (річна) можна буде знайти на офіційному сайті Фонду соціального захисту інвалідів www.ispf.go.ua, у відділенні Фонду, або з інших офіційних джерел.

Чинними законодавчими та нормативними актами не передбачено подання звіту за формою №10-ПОІ (річна) в електронному вигляді. Звіти надавати (або надсилати поштою) тільки в паперовому вигляді безпосередньо до Одеського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів за адресою: вул. Канатна, 83, м. Одеса та звертатися на «гарячу лінію» стосовно надання консультацій за тел. 728-35-30, 724-63-85

За додатковою інформацією можна звернутися до фахівців Лиманської філії центру зайнятості за телефоном 0485591979.