До Уваги мешканців Фонтанської громади, представників бізнесу, депутатського корпусу!

В рамках роботи над стратегією з відновлення та розвитку Одеського регіону,  Фонтанська сільська Одеського району Одеської області, запрошує мешканців, представників бізнесу, депутатського корпусу Фонтанської громади,  прийняти участь у зустрічі з представниками Установи «Агенція регіонального розвитку Одеської області» та модератором фокус–груп зі стратегічного планування Швейцарсько-Українського проекту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» Кошелюком Мирославом Євгеновичем.

Метою зустрічі є обговорення низки важливих питань, а саме:

• Сильні/слабкі сторони Одеського регіону;
  • Особливості субрегіону/району/громади;
  • Наявність стратегії, та її пріоритети;
  • Найбільш актуальні проблеми місцевого розвитку;
  • Вплив війни на ситуацію в громаді;
  • Можливі точки залучення інвестицій;
  • Сприяння у співпраці з іншими громадами
  • Пропозиції щодо пріоритетів регіональної та місцевої стратегії розвитку;

Зустріч запланована 08.06.2023 року о 13.30 год., у приміщенні Фонтанського будинку культури за адресою: Одеська обл., Одеський р., село Фонтанка, вул. Центральна, 46.

Контактна особа щодо організації зустрічі з боку Фонтанської сільської ради, Каплінський Віктор Юрійович ( +38(048) 788-92-09, +38(048) 796-13-75,  E-mail: 04379746fss@gmail.com).