До уваги сільськогосподарських товаровиробників, що зазнали втрати від пошкодження посівів внаслідок НС у 2020 році!

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.08.2021 № 885 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для відшкодування втрат від пошкодження посівів сільськогосподарських культур внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру” обласною комісією приймаються документи для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників, що зазнали у 2020 році втрат від пошкодження посівів сільськогосподарських культур внаслідок надзвичайних ситуацій.

Комісія працює за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 83, адмінбудинок обласної ради № 2, 14-й поверх, кімн. 1417. Документи приймаються в робочі дні з 9:00 до 17:00, обідня перерва з 12:00 до 13:00, до 15 жовтня поточного року.

Наказ Мінагрополітики, яким затверджені форми заявок на отримання дотації, а також форми актів обстеження та списання посівів

Зразок заяви

Зразок актів списання

Зразок актів обстеження

Звертаємо увагу, що відповідно до п.9 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для відшкодування втрат від пошкодження посівів сільськогосподарських культур внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру обласною комісією перевіряється відповідність отримувачів дотації вимогам, визначеним у абзаці 2 п. 4 Порядку, а саме дані про перебування юридичної або фізичної особи в процесі провадження у справі банкрутства, санації або перебування юридичної особи в процесі припинення.

У зв’язку з цим, необхідно надати обласній комісії в пакеті документів витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.