До уваги учасників бойових дій в АТО, які мешкають на території Фонтанської громади!

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 27 грудня 2017 року №1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювати заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях».

Є можливість отримання послуг із психологічної реабілітації у санаторіях Одещини («Орізонт», ім. Пирогова) або м. Трускавець (санаторій «Женева») за рахунок коштів Державного бюджету.

Детальна інформація та консультації за тел.: 067-920-11-61 або за електронною адресою: lymansksocgupsp@ukr.net