Фонтанська громада – 4-та з найбільших сільських громад області

Департамент економічної політики та стратегічного планування Одеської ОДА провів моніторинг територіальних громад Одеської області за ІІ квартал 2021 року.

Як зазначив директор департаменту Дмитро Радулов, цей моніторинг – експериментальний проект Одеської облдержадміністрації, методологічною основою якого є Постанова Кабінету Міністрів України № 35 щодо проведення щоквартального моніторингу та оцінки ефективності діяльності голів обласних державних адміністрацій, і є інструментом вивчення ефективності їх управлінської діяльності.

Моніторинг проводився по 22 показникам, де розглядалися основні параметри роботи ОТГ. За результатами Фонтанська громада посіла 4-те місце серед 25 найчисельніших сільських та селищних громад Одещини.

«Хочу з гордістю повідомити, що серед 25 громад з чисельністю більше 15 тисяч осіб, наша Фонтанська ОТГ у рейтингу займає 4-е місце. Нашій громаді менше року. Це маленький успіх і оцінка діяльності влади. Це результат роботи апарату сільради, усіх її управлінь і структурних підрозділів. Я знаю всі наші недоліки в роботі і знаю як їх вирішувати. Перед нами стоять важливі завдання і виклики. Я впевнена, що у нас є великий потенціал для розвитку, для того, щоб ми були кращі, щоб кожна людина в нашій ОТГ відчула покращення від нашої праці. Для цього насамперед потрібна єдність апарату сільради і депутатського корпусу з виконкомом. І тільки в єдності ми зможемо вирішувати проблеми і виклики в нашій громаді», – написала на своїй сторінці у Facebook очільниця громади Наталія Крупиця.

Вона також подякувала усім за сумлінну, наполегливу і відповідальну працю, а мешканцям громади – за довіру та  розуміння.