Фонтанська громада відзначила День захисту дітей

В Фонтанській громаді пройшли святкування з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Святковий марафон складався з концертних програм Фонтанського та Крижанівського будинків культури, виступів зірок талант-шоу ГОЛОС КРАЇНИ та Х-ФАКТОР, спортивних змагань, наукового шоу, ігор з аніматорами та ростовими ляльками, шоу мильних бульбашок, катання на каяках та надувному драконі та інших веселих і солодких розваг.

Свої думки, мрії та побажання діти залишили на багатометровій розмальовці, яка стала живою дошкою для спілкування юних мешканців громади.

«Хочеться побажати кожній дитині міцної сім’ї і всього необхідного для безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки осяюють нашу планету, і кожен з маленьких жителів нашої землі буде здоровим і щасливим. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших завдань. Наш обов’язок – щодня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді діти виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю нашої країни», – написала на своїй сторінці в Facebook очільниця Фонтанської громади Наталія Крупиця.