Фонтанська сільська рада отримала права засновника ЦПМСД

Сьогодні на засіданні чергової сесії Одеської районної ради прийнято рішення про передачу Фонтанській сільській раді прав засновника Центру первинної медико-санітарної допомоги Лиманської районної ради. Про це громаду повідомила її очільниця Наталія Крупиця на своїй сторінці у Facebook.

“Для нас це довгоочікуване рішення, яке допоможе заощадити значні матеріальні та нематеріальні ресурси для розвитку первинної медицини на території нашої громади. Від імені жителів Фонтанської ОТГ хочу висловити подяку всім депутатам районної ради, і особисто голові районної ради Віталію Барвіненку, депутату районної ради Олександру Ворохаєву, депутату обласної ради Дмитру Ковбасюку, депутатам Фонтанської сільської ради Сергію Веселову та Сергію Щербичу. Також, хочеться подякувати всім головам ОТГ колишнього Лиманського району за добре ставлення і підтримку”, – написала вона.