Графік особистого прийому громадян головою ОТГ

Прийом громадян головою Фонтанської сільської ради здійснюватиметься:

• в Олександрівці: кожен 2-ий вівторок місяця з 15:00-17:00
  • в Новій Дофінівці: кожен 3-й вівторок місяця з 15:00-17:00
  • в Крижанівці: кожен 4-й вівторок місяця з 15:00-17:00
  • у Фонтанці: щочетверга з 8:00 до 13:00

Про це мешканців громади повідомила очільниця Фонтанської ОТГ Наталія Крупиця на своїй сторінці в Facebook.

«Я не змінюю своїх правил, якщо перебуваю на місці, то в будь-який час можу прийняти жителів, що з яких-небудь питань прийшли до сільради. Для подачі будь-яких заяв, документів немає необхідності їздити до Фонтанки, це можна зробити за місцем проживання. Працюємо для вас», – додала Наталія Григорівна.

Зазначимо, що в будівлі Фонтанської сільської ради робочі місця голови, секретаря ради, заступників, працівників юридичного відділу, відділу містобудування та архітектури, відділу земельних ресурсів.

В адмінприміщеннях Олександрівки та Нової Дофінівки працюють адміністратори по роботі з демографічним реєстром (реєстрація, зняття реєстрації місця проживання, всі види довідок, соціальні послуги (субсидії, дитячі, матеріальна допомога тощо).