ГРОМАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ – СФОРМУВАЛИ ДОПОМОГУ ХЕРСОНЩИНІ

За дорученням Начальника Одеської обласної військової адміністрації Олега Кіпера, щодо формування допомоги постраждалим від затоплення територій внаслідок підриву російськими окупантами Каховської ГЕС, Одеський район згуртувався у допомозі Херсонщині.
Одеська РВА, громади та чимало підприємців району активно долучились до збору гуманітарної допомоги для мешканців Херсонської області.
«Всі питання, повʼязані з допомогою постраждалим людям та евакуйованим ми тримаємо на контролі та оперативно відпрацьовуємо всі потреби. На сьогодні, від Одеського району, в якості гуманітарної допомоги Херсонській області, вже передано більше 200 тонн води, 29 мотопомп, 12 човнів, генераторів, більше 5 тонн різноманітних продуктів харчування, одягу, медикаментів, ліхтарів та побутового і електричного обладнання. Ніхто не залишився осторонь, всі згуртувались і продовжують допомагати один одному! Наразі територіальні громади, в комунікації з Одеською обласною і районною військовими адміністраціями, продовжують збір необхідної допомоги.
Друге важливе питання, що тримає на контролі регіональна влада – розселення людей, які покинули свої домівки та евакуювались на Одещину.
«Одеський район надає всебічну допомогу для розміщення внутрішньо переміщених осіб з Херсонської області. Для цього в громадах району підготовлено 1230 місць для тривалого розміщення евакуйованих людей. Наразі до нашого району вже прибули 405 мешканців Херсонщини. Для всіх ВПО організовано харчування, соціальний і медичний супровід» – говорить Начальник Одеської РВА Юрій Крук.