Громадська організація “Час Дії” запрошує молодих ветеранів та внутрішньо переміщених осіб долучитися до Проєкту

Громадська організація «Час дії» запрошує молодих ветеранів та внутрішньо переміщених осіб в Україні доєднатися до Проєкту. На відібраних учасників чекає навчання, зустрічі з відомими бізнесменами, економістами та тренерами. Разом з менторами кожен учасник напише бізнес-план.

10 учасників отримають грант у розмірі 6000 Євро на розвиток або започаткування власної справи.

Вікове обмеження: 35 років.

Дедлайн подачі: 30 квітня 2024 року

Цей проєкт реалізується учасниками консорціуму: ГО “ЧАС ДІЇ”, ГО “СМАРТ МЕДІА”, ГО “УКРАЇНСЬКІ ВЕТЕРАНИ”, ГО “SOS UKRAINE”, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється в Україні. Зміст цього проєкту є винятковою відповідальністю “ЧАС ДІЇ” та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

Для участі у проекті потрібно зареєструватись за посиланням:         https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfzVntIIfdFNJHYf4UnjuQXaapjBhrw66UcianNOwK2PZSmlQ/viewform