Шановні мешканці Фонтанської сільської територіальної громади, доводимо до Вашого відома, що 01.04.2024 відповідно до вимог Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» (далі – Закон) оголошено про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля стосовно планованої діяльності «Здійснення господарської діяльності управління відходами Товариства з обмеженою відповідальністю «Науково-виробнича компанія «Укрекопром».

В рамках своєї діяльності ТОВ «Науково-виробнича компанія «Укрекопром» заплановано здійснення господарської діяльності з управління відходами за адресою: Одеська обл., Одеський (Лиманський) р-н, тг Фонтанська (с/рада Фонтанська), Старокиївське шосе, 21 км, буд. 55.

Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення
Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України вул. Митрополита
В.Липківського, 35 м. Київ, 03035 OVD@mepr.gov.ua (044) 206-31-40; (044) 206-31-50
Заступник директора департаменту – начальник відділу оцінки впливу на довкілля
Департаменту екологічної оцінки – Грицак Олена Анатоліївна

За наявності зауважень звертайтесь до Фонтанської сільської ради:

за адресою: с. Фонтанка, вул. Степна,4

на електронну пошту: 04379746fss@gmail.com

посилання на відеотрансляцію громадських обговорень: https://mepr.webex.com/mepr-ru/j.php?MTID=mc6ae3f9084e2a04a4cddda24c06ef8b7

Номер наради: 2370 366 9348 Пароль: q7eW2ENMpG2;