Інформація для суб’єктів аквакультури

Фонтанська сільська рада Одеського району Одеської області доводить до відома, що відповідно до листа Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Одеській області від 23.12.2022 р. № 1-3-7/1972-22 та      п. 2 ст. 5 Закону України «Про аквакультуру» суб’єкти аквакультури зобов’язані подавати центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері рибного господарства, звітну інформацію щодо обсягів виробництва продукції аквакультури.

Згідно наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 21.03.2012 року № 141 «Про затвердження форми звітності № 1А-риба (річна) «Виробництво продукції аквакультури з 20_р.» та інструкції щодо її заповнення» Форма та терміни звітності № 1А-риба (річна) «Виробництво продукції аквакультури за 20_р.» (далі звіт) поширюється на юридичних осіб, фізичних осіб – підприємств, які здійснюють виробництво рибопосадкового матеріалу та товарної риби в умовах аквакультури.

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», суб’єктам аквакультури, які здійснюють свою діяльність у Одеському районі необхідно до 10.01.2023 надати звіт за формою № 1А-риба до Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Одеській області.