Інформація пропочаток проведення містобудівного моніторингу

Фонтанська сільська рада інформує про початок проведення містобудівного моніторингу щодо внесення змін до Генерального плану села Крижанівка та Генерального плану селища Ліски Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області та початок підготовки аналітичного звіту.

Просимо усіх зацікавлених осіб надати пропозиції щодо необхідності здійснення моніторингу окремих об’єктів містобудування.

Прийом пропозицій розпочинається з 22 листопада і триватиме до 08 грудня 2023 року.

Надати пропозиції можливо у письмовому вигляді за адресою: 67571, Одеська обл., Одеський р-н, с. Фонтанка, вул. Степна, 4 або на електронну адресу сільської ради – 04379746fss@gmail.com з обов’язковим зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом для фізичних осіб та зазначенням найменування та місцезнаходження підприємства/організації для юридичних осіб.

Анонімні пропозиції не розглядатимуться.