Інформація щодо «Податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки , сплачений фізичними особами, які є власниками об’єктів житлової нерухомості»

13.03.2024 року, за участі представників апарату Фонтанської сільської ради та Начальника північного відділу ГУ ДПС по роботі з податковим боргом відбулося засідання робочої групи з питань наповнення, детінізації доходів бюджету та роботи з погашення податкового боргу.
На території Одеської області та нашої громади зокрема гостро стоїть питання заборгованості по сплаті податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сьогодні загальна заборгованість платників податків нашої громади перед державою перевищує за вищевказаним видом податку перевищує 17 млн.грн..
ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, що вчасна актуалізація інформації про себе, як платника податку вбереже від негативних наслідків несплати податкових зобов’язань (нарахування пені, арешту майна).
Якщо Ви не отримали листа від податкової інспекції про суми нарахованого «Податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки , сплачений фізичними особами, які є власниками об’єктів житлової нерухомості» не звільняє Вас від обов’язку його сплатити.
Отримати інформацію можливо за тел. 048-559-15-36 (Державна податкова інспекція), або звернутися до управління фінансів Фонтанської сільської ради (с. Крижанівка, вул. Ветеранів, 5 каб.10).
Вчасна актуалізація інформації про себе, як платника податку вбереже від негативних наслідків несплати податкових зобов’язань ( нарахування пені, штрафних санкцій та арешту майна в податкову заставу).