Інформуємо про початок проведення містобудівного моніторингу щодо внесення змін до Генерального плану села Крижанівка, поєднаного з детальним планом території села Крижанівка та іншої затвердженої містобудівної документації села Крижанівка Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області

Фонтанська сільська рада інформує про початок проведення містобудівного моніторингу щодо внесення змін до Генерального плану села Крижанівка, поєднаного з детальним планом території села Крижанівка та іншої затвердженої містобудівної документації села Крижанівка Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області та початок підготовки аналітичного звіту.
Просимо надавати пропозиції щодо необхідності здійснення моніторингу окремих об’єктів містобудування.
Прийом пропозицій розпочинається з 14 березня і триватиме до 27 березня 2024 року.
Пропозиції можуть подаватися в письмовій формі або на електронну адресу фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання (із особистим підписом у разі письмового звернення).
Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.
Анонімні пропозиції не розглядатимуться.
Пропозиції подаються до Фонтанської сільської ради за адресою: 67571, вул. Степна, 4, с. Фонтанка, Одеський район, Одеська область; та на електронні адреси Фонтанської сільської ради 04379746fss@gmail.com.