Керівники району та області відвідали Фонтанську громаду з робочим візитом

Сьогодні з робочою зустріччю Фонтанську ОТГ відвідали голова Одеської обласної ради Григорій Діденко, голова Одеської районної ради Віталій Барвіненко та голова Одеської РДА Юрій Крук.

У ході зустрічі з сільським головою Наталією Крупицею керівництво району та області відвідало новозбудований дитячий садок «Карамелька» в Крижанівці, Фонтанську школу та ЦНАП. Також обговорили можливості вирішення питання щодо дороги від вул. Ак. Сахарова до ТРЦ «Рів’єра». Григорій Діденко ініціював спільну нараду з усіма сторонами для розробки дорожньої карти вирішення проблеми. Крім того голова облради пообіцяв посприяти прискоренню процесу отримання дозвільних документів для введення в експлуатацію Крижанівського дитсадочка.

Також очільник облради провів особистий прийом громадян в приміщенні Фонтанської сільської ради. Жителі звертались з питань отримання матеріальної допомоги, комунальних послуг, піднімали питання відкриття садочку в Крижанівці, розширення та ремонтів шкіл.