Комісія ТЕБ та НС: на території громади встановлено “червоний” рівень епіднебезпеки

Рішенням комісії ТЕБ та НС Фонтанської сільської ради на території громади встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Нові умови почнуть діяти з 00 год. 00 хв.19 жовтня 2021 року.

Буде обмежено роботу Центру надання адміністративних послуг, окрім надання послуг з соціально важливих питань. Доступ до приміщення Центру – не більше одного відвідувача за раз.

Буде обмежено прийом громадян Фонтанської сільської ради. При вході в приміщення будуть встановлені скриньки для листування. Консультації відбуватимуться в телефонному режимі.

Додатково встановлюються такі обмеження:

– відвідування закладів освіти, крім закладів зі 100% вакцинацією працівників;
– приймання відвідувачів Будинків культури;
– приймання відвідувачів спорткомплексу «Black Sea PSV»;
– забороняється робота барів, ресторанів, кафе, та ін.;
– приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах;

– приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного та побутового обслуговування населення,

крім:

торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом
провадження банківської та страхової діяльності;
медичної практики, ветеринарної практики;
діяльність з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій;
діяльності з ремонту комп’ютерів та предметів особистого вжитку,
об’єктів поштового зв’язку;

відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають такі послуги.

Закликаємо відповідально ставитись до карантинних обмежень. Бережіть себе і своїх близьких.
На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні
Ви, Anna Sharameta, Оксана Маринеску та ще 12