Комісія ТЕБ та НС визнала ситуацію з непостачанням газу надзвичайною ситуацією місцевого рівня

Ситуацію з непостачанням газу на об’єкти адміністративної, освітньої, культурної та медичної сфери Фонтанської сільської ради протягом осінньо-зимового періоду 2021/2022 років розглянули на позачерговому засіданні Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Її визнали загрозливою та попередньо класифікували як надзвичайну ситуацію місцевого рівня.

“За аналогією з документами прийнятими на державному та регіональному рівні, прийнята в ОТГ надзвичайна ситуація дозволяє апарату сільської ради почати готувати документи для укладення договору про постачання послуги. Пакет необхідних документів і процедура укладення договору обговорювалася сьогодні на онлайн нараді, в якій взяли участь представники Нафтогазу, державної казначейської служби, району, області та Фонтанської сільської ради”, – написала на своїй сторінці у Facebook очільниця громади і голова Комісії ТЕБ та НС Наталія Крупиця.

З протоколом позачергового засідання можна ознайомитись за посиланням: Протокол № 11 від 20.10.2021