Компромісне рішення по проїздах в кварталі 3-1 знайдено

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив начальник юридичного відділу Крижанівської сільської ради Максим Матвейчук. За його словами, сьогодні на зустрічі робочої групи сільради з представниками ОСББ № 44, 44а, 56, 56а по вул. Бочарова і керівництвом ТЦ «Атріум» обговорювали варіанти організації руху всередині кварталу 3-1. Шукали компроміс, який задовольнив би всі сторони. В результаті учасники зустрічі домовилися про 2-місячний «перехідний період», протягом якого буде діяти тимчасова схема руху.
«Згідно з тимчасовою схемою, до будинків №56 та 56а забезпечується безперешкодний проїзд для спецтранспорту по всім 4 дорогам і відкривається другий заїзд до будинку. При цьому, проїзд і паркування легкового транспорту перед будинками №44 і 44а обмежується. Крім цього, обмежується парковка уздовж всіх проїздів до будинків №56 та 56а і перенаправляється рух транспорту через другий виїзд в паркінг ТЦ «Атріум». Таким чином враховуються інтереси жителів усіх комплексів, а саме отримуємо безперешкодний доступ всередину кварталу до будинків №56 та 56а і вільні від руху транспорту території для будинків №44, 44а. За результатами визначимо остаточний механізм, який і буде закладений в схему благоустрою », – зазначив керівник юридичної служби.