Комунальні служби Фонтанської ОТГ працюють в штатному режимі

Найбільше випадків аварій на мережах водопостачання обліковується на території Олександрівського та Ново-Дофінівського старостинських округів. Така ситуація склалася оскільки в зазначених населених пунктах до цього часу залишається застарілі чавунні на тонкі металеві мережі водопостачання.

Для виправлення цієї ситуації, силами КП «Надія» та сектору ЖКГ Фонтанської сільської ради проведена інвентаризація існуючих мереж. За результатами роботи створено Проект Програми підвищення надійності та безперебійного функціонування системи водопостачання та водовідведення у військовий час на території Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області на 2022-2023 роки.

Після внесення до програми остаточних корегувань, проект буде передано на  затвердження відповідно до приписів чинного законодавства.