Крижанівській сільраді передали функції замовника документації по реконструкції школи

Розширенню школи в Крижанівці бути. Депутати районної ради прийняли рішення передати Крижанівській сільській раді функції замовника проектно-кошторисної документації по реконструкції навчального закладу.

Рішення по збільшенню місткості школи знайдено. Концепція, яка пропонується сільською радою, передбачає не тільки збільшення корисної площі і потужності школи за рахунок добудови нових одно- і двоповерхових корпусів, а й створення сучасного навчального простору для навчання, розвитку та спілкування дітей. Це про комфорт, безпеку, креативне, безбар’єрне і багатофункціональне середовище для підростаючого покоління Крижанівки.
Нагадаємо, що таке рішення було прийнято на минулому тижні виконкомом Крижанівської сільської ради.

«Це не означає, що ми відмовилися від будівництва нової школи – робота в цьому напрямку ведеться. Але ми розуміємо, що поки нова школа буде побудована, ми не маємо права забувати про будівлю старої школи. Наші діти вже сьогодні повинні вчитися в гідних умовах!», – підкреслила тоді сільський голова Наталія Крупиця, вітаючи присутніх зі стартом нового проекту.