Лиманський район в “помаранчевій зоні” з COVID-19

Відсьогодні, з 28.09.2020 року, в Лиманському районі посилюються протиепідемічні обмеження, що пов’язано із внесенням Лиманського району до «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Додаткові обмеження передбачають ЗАБОРОНУ:
– проведення масових заходів за участю більше 220 осіб та більше однієї особи на 10 кв.м. території, де проводиться захід;
– діяльності закладів з надання послуг розміщення, крім готелів;
– планових госпіталізацій в лікарнях;
– діяльності спортивних залів та фітнес-центрів;
– прийому дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;
– діяльності закладів громадського харчування, крім випадків прийому відвідувачів із забезпеченням наповненості посадкових місць у приміщенні не більше 50%.
Такий епідемічний рівень встановлюється на 14 днів. В залежності від динаміки поширення коронавірусної хвороби, встановлені обмеження будуть пом’якшуватись або навпаки – посилюватись.