Мешканці Крижанівки будуть відстоювати свої інтереси спільно з сільською радою

Мешканці Крижанівки обурені підходом служби автомобільних доріг до питання розмітки на автодорозі Одеса-Южне. Напередодні дорожники провели роботи з нанесення подвійної суцільної лінії на цій дорозі уздовж території с. Крижанівки і с. Ліски. Це означає, що жителі з морської сторони сіл не зможуть виїхати з вулиці і повернути в сторону міста, будуть вимушені їхати до Фонтанки, щоб на світлофорі на «Рив’єрі» повернути у бік міста. Це рівнозначно тому, як їхати з Фонтанки в місто через Дофінівку. Тому вчора люди обурено висловлювали свій протест в соціальних мережах, а деякі навіть намагалися порозумітися з робочими на місці. Звернення сільської ради служба залишила без уваги. І питання все ще залишається відкритим, адже місцеві жителі так і не були почуті. Аргументи дорожників про те, що траса міжнародного значення повинна бути розмічена саме таким чином, не справляють на людей належного враження, адже у котеджного селища «Сосоновий берег» розмітка переривається для комфортного виїзду, а жителі с. Крижанівка та с. Ліски змушені будуть кожен раз проїжджати зайвих 3-4 км, щоб розвернутися. Але тут мова навіть не про зручність, а про реальну загрозу для життя людей. Місцеві жителі вже прозвали цю ділянку автошляху «дорогою смерті».

«Це не розумно, не продумано і не справедливо по відношенню до жителів. Найголовніше те, що така розмітка несе небезпеку для водіїв і жителів », – написала на своїй сторінці Фейсбук голова Крижанівської сільської ради Наталія Крупиця.
Вона також зазначила, що непродумані дії служби автомобільних доріг провокують конфліктну ситуацію в Крижанівці і Лісках. Численні звернення сільської ради в цю організацію з проханням вирішити питання з розміткою автодороги Одеса-Южне, були повністю проігноровані.

Але все ж на цьому ніхто зупинятися не збирається. У сільській раді жителям рекомендують підготувати колективне звернення, щоб доводи місцевого самоврядування в переговорах з дорожниками були підкріплені думкою людей. Безпека і комфорт мешканців – пріорітет №1, підкреслюють у виконкомі.