Наталія Крупиця: «Фонтанська ОТГ починає з успіху. Це знак!»

Крижанівський дитячий яхт-клуб здобув перемогу в номінації «Спортивне майбутнє Одеси» в щорічному рейтингу популярності «Народне визнання» – «Одесит року» – 2020. Диплом та кубок в концерт-холі «Садів Перемоги» вручили очільниці Фонтанської ОТГ Наталії Крупиці. В нагороду секція також отримала сертифікат на виготовлення двох тренувальних човнів типу «Оптиміст».

«Для мене це подвійне свято. Вперше на такому форумі прозвучала Фонтанська ОТГ – ми починаємо з успіху! Секція створена лише рік тому, ніхто і припустити не міг, що наш проект буде удостоєний народного визнання. Дякую Олександру Ханенку – це його ідея! Дякую Одеській Федерації вітрильного спорту за підтримку, тренерам Колесніченку П., Акіліну Д., Дегтярьову М. і найголовніше хочу привітати всіх вихованців парусної секції та їхніх батьків. Ви всі МОЛОДЦІ! Я пишаюся вами і бажаю успіхів, здоров’я і великих перемог», – написала обраниця Фонтанської громади на своїй сторінці в Facebook.

Відео з нагородження в “Садах Перемоги”