Наталія Крупиця ініціює екологічний “Дендро батл”

Голова Фонтанської ОТГ Наталія Крупиця ініціює екологічний “Дендро батл”: Садимо дерева! Хто більше?

Про це очільниця громади оголосила на своїй сторінці у Facebook, запрошуючи мешканців приєднатися до проекту, а також надати свої пропозиції по локаціях озеленення.

“Знаєте таку традицію садити дерево, коли народжується дитина? І спостерігати як вони ростуть разом, як тонкий прутик вкорінюється і розпускається розлогою кроною. Ті ж асоціації з новоствореною ОТГ. Давайте ми з вами разом висадимо на території громади живі символи наших починань і майбутніх успіхів”, – написала вона.

Планується, що у батлі візьмуть участь небайдужі мешканці та гості громади: сім’ями, класами, робочими колективами, компаніями друзів.

Управління освіти проведе челендж “Садимо дерева!” по школах. В майбутньому учні доглядатимуть за своїми деревами, будуватимуть шпаківні, досліджуватимуть життя птахів тощо.

Підключитися до проекту уже виявили бажання ГО “Рибалки-любителі Крижанівки” та ГО “Активна громада Одеси”.

Детальніше про акцію трохи згодом. Слідкуйте за новинами на нашому сайті.