Наталія Крупиця привітала вчителів та учнів з початком нового навчального року

Сьогодні, 1 вересня, Крижанівська школа-ліцей гостинно відчинила свої двері перед майже шістьма сотнями учнів, серед яких 75 першачків.
Сільський голова Наталія Крупиця привітала педагогічний та учнівський колективи школи з Днем знань. У подарунок від сільської ради першачки отримали набір дидактичного матеріалу з граматики, а також персональні щоденники.
“1 вересня цього року було символічним як ніколи! Сьогодні це не просто День знань, сьогодні це ще й день надії на те, що наше життя рано чи пізно налагодиться! В школі розроблено графік прийому дітей, щоб по можливості скоротити контакти. Адже для нас, як і для кожного з батьків, головне – здоров’я наших дітей! В добру путь!”, – написала обраниця Крижанівської громади на своїй сторінці у Facebook.