Наталія Крупиця відвідала військову частину

Сільський голова Наталія Крупиця відвідала військову частину у Вапнярці. 10 років тому Крижанівська сільрада взяла шефство над цим зенітно-ракетним підрозділом.

Нещодавно в рамках договору вирішили допомогти відремонтувати кімнату традицій – виділили будматеріали і надали допомогу співробітників КП «Надія». У цій кімнаті діє експозиція, присвячена історії частини, зберігається пам’ять про загиблих героїв, створено куточок для духовного розвитку. Також це приміщення служить для військових кімнатою відпочинку, тому представники сільради вирішили дообладнати кімнату стільцями. Крім того, незабаром буде відремонтовано покрівлю казарми – Крижанівська сільрада виділила субвенцію в сумі 100 тис. грн. для ліквідації наслідків урагану.

«Ми підтримували наших військових ще тоді, коли це не було модним, і будемо підтримувати завжди! Окремо хочу подякувати командирам за те, що наші діти – постійні гості в підрозділі. Ви допомагаєте виховувати в дітях любов до Батьківщини, без якої неможливо побудувати сильну і процвітаючу країну. Дяка і низький уклін захисникам Батьківщини!», – написала на своїй сторінці у Facebook Наталія Крупиця.