Новини «Безбар’єрності».

За розпорядженням сільського голови Наталії Крупиці з метою впровадження Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року розпочата робота постійно діючої комісії з питань створення безбар’єрного простору на території Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області. Так сьогодні, 06.03.2023 року, пройшло перше засідання комісії, на якому розглянуто першочергові заходи на 2023-2024 роки, щодо об’єктів медицини та освіти, культури та надання послуг.
Найближчим часом на офіційному сайті Фонтанської сільської ради з’явиться розділ присвячений «Безбар’єрності», в якому можна знайти всю актуальну інформацію по напрямку, а також, за бажанням, заповнити форму зворотного зв’язку, щодо надання пропозицій по фізичній безбар’єрності об’єктів, розташованих на території громади.