Очільниця громади привітала працівників медичної галузі

Напередодні професійного свята Наталія Крупиця привітала працівників медичної галузі громади.

Спільно з депутатом обласної ради Дмитром Ковбасюком, депутатами та членами виконкому  сільської ради очільниця громади привітала медиків і передала їм слова подяки, побажань та визнань від імені усієї громади.

«В сучасному ритмі ми не завжди встигаємо сказати спасибі за їхню чуйність, уважність, турботу і навіть самовідданість. Але ж у кожного з нас є своя історія одужання, комусь допомогли зберегти здоров’я, а комусь – і життя. І кожен з нас має почуття подяки до лікарів, медсестер та всіх медичних працівників. Дорогі працівники медицини! Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, терпіння й оптимізму. Низький уклін Вам за Вашу благородну працю!», – написала голова громади на своїй сторінці у Facebook.

На знак визнання заслуг на вищих рівнях, наші медики отримали Почесні грамоти голови Одеської обласної ради.