Одеський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує

УВАГА!!!!

Відповідно до Указу Президента України від 27.03.1998 № 222/98 «Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» , Указу Президента України від15.07.2002 № 640/2002 «Про першочергові заходи щодо підтримки розвитку соціальної сфери села», ПКМУ від 05.10.1998 №1597 «Про затвердження Правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі» було створено Одеський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі (надалі Фонд), з метою розширення можливостей інвестування індивідуального житлового будівництва на селі.
Фонд створює сприятливі умови для збільшення об’ємів будівництва сучасного облаштованого житла у сільській місцевості, забезпечує доступність житла для усіх категорій сільських громадян, сприяє збільшенню виробництва сільськогосподарської продукції та закріпленню молодих кадрів на селі.
Пропонуються наступні суми кредиту визначається Фондом з урахуванням платоспроможності позичальника та становить:
– 400 тис. гривень для спорудження нового житлового будинку;
– 250 тис. гривень для реконструкції житлового будинку або добудови незавершеного будівництва житла;
– 300 тис. гривень для придбання житла;
– 100 тис. гривень для спорудження інженерних мереж та підключення їх
до існуючих комунікацій.
В разі зацікавленості звертатись Фонтанської сільської ради.
Про порядок оформлення та видачі кредитів більш детальну інформацію можна отримати на сайті комунального підприємства https://fondsts.od.gov.ua