Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці

Ми раді запросити вас на вебінар, присвячений актуальній темі “Застосування дитячої праці та трудової експлуатації в Україні: правові наслідки”.
Вебінар відбудеться 15 червня 2023 року об 11.00.
Під час цього заходу ми зосередимося на проблемі дитячої праці та трудової експлуатації в Україні, а також розглянемо їх правові наслідки. Досвідчені спікери розкриють основні аспекти цієї проблеми, нададуть статистику та приведуть приклади з практики.
Ми запрошуємо всіх зацікавлених осіб – педагогів, батьків, юристів та всіх, хто хоче більше дізнатися про цю важливу тему. Вебінар буде корисним для тих, хто працює з дітьми, бере участь у законодавчому процесі або просто цікавиться правами дітей.
Не пропустіть цю унікальну можливість поглибити свої знання та обговорити проблему дитячої праці в Україні.
Спікери заходу:
Юлія Батовська – завідувач сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей служби у справах дітей адміністрації Центрального району
Діна Менчинська – прокурор окружної прокуратури міста Миколаєва
Володимир Раілко – заступник начальника Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці
Анастасія Хижняк – адвокат та старший партнер Адвокатського об‘єднання «РЕСПОНД»
Приєднуйтеся до нас 15 червня об 11.00, щоб разом зробити крок до більш справедливого майбутнього для дітей України.
Детальнише за посиланням https://www.facebook.com/events/160821416978302/?ref=newsfeed