Повернення літнього кінотеатру у власність Крижанівської громади

Сьогодні за результатами многолітньої праці будівлю літнього кінотеатру повернуто до комунальної власності нашої громади.

Крижанівська сільська рада висловлює подяку Сергію Дьякову, який погодився викупити літній кінотеатр і передати будівлю у власність Крижановської громади  з повним оформленим пакетом документів.

Це вже шостий об’єкт, який сільська рада повертає в комунальну власність. До цього було повернуто  прибережну зону, де зараз завершуються берегоукріплювальні роботи, Будинок культури, прилегла територія парку Чорноморець, земля під будівництво дитячого садка, а також, земля для будівництва дороги від Крижанівки до вул. Заболотного на селище Котовського.

Наталя Григорівна та її команда і надалі плідно працюватимуть та повертатимуть інші об’єкти до комунальної  власності нашої громади.