Повідомлення голови Крижанівської сільської ради.

Сьогодні відбулася сесія Крижанівської сільської ради. Прийняли рішення про виділення субвенції в сумі 100.0 т.грн. Крижанівській амбулаторії в боротьбі з короновірусною інфекцією для придбання тест систем на виявлення антитіл до корона вірусу, захисні костюми, окуляри, маски, бахіли, рукавички.
   Виділено Лиманській центральній районній лікарні 50.0 т.грн. для закупівлі медичних і профілактичних засобів в боротьбі з короновірусною інфекцією.
  Виділено субвенції 100.0 т.грн. для закупівлі будівельних матеріалів на ремонт даху будівлі військової частини А2800 у Вапнярці, для ліквідації стихійного урагану 24 лютого.
   Вжито заходів спрямованих на протидію виникненню і поширенню короновірусні інфекції.
   Про роботу сільської ради.
1. Не буде вестися особистий прийом громадян в період карантину.
2. ЦНАП працює в режимі
Пн.-Пт. з 9.00-15.00
Технічна перерва
10.00-11.00
13.00-14.00
Під час технічної перерви проводити провітрювання, прибирання і дезінфекцію приміщення.
Депутатам особливу увагу приділити одиноким особам похилого віку для забезпечення необхідними медикаментами та продуктами.
Будьте здорові, бережіть себе, близьких і оточуючих. Тільки від кожного з нас залежить рівень поширення епідемії.

Сільський голова Крупиця Н.Г.